09129743438
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پنل تصویری کدینگ تک نما

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از جدیدترین نوع پنل آیفون تصویری که شرکت تکنما تولید و چند سالی است به بازار عرضه کرده است باید به پنل کدینگ تکنما اشاره نمود که برای ساختمان های با بیش از 10 واحد مناسب است و میتوانید این دست از پنل تصویری تکنما را از نمایندگی تکنما و با مشاوره رایگان تهیه نمایید. پنل کدینگ تکنما برای مجتمع های مسکونی و غیر مسکونی و ادارات و شرکت ها از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها محسوب میشود و دیگر نیازی نیست تا از چندین پنل نامبرینگ برای نصب و راه اندازی آیفون تصویری استفاده شود. پنل کدینگ تکنما به صورت کد دهی میتواند با واحد مد نظر ارتباط برقرار کند و شما باید کد واحد را وارد کنید تا به همان واحد متصل شوید. به طور مثال اگر قصد دارید با واحد شماره سی ارتباط برقرار کنید باید کد آن که 3 و سپس 0 است را وارد کنید. کیفیت بدنه پنل کدینگ تک نما مثال زدنی است و از بدنه ای فلزی در ساخت آن استفاده شده است. فلز به کار رفته در ساخت پنل کدینگ تک نما از آلومینیوم است که بهترین نوع فلز در ساخت و تولید پنل آیفون تصویری است. پنل کدینگ آیفون تصویری تکنما در برابر آب و رطوبت به خوبی مقاوم است و همچنین قادر است تا در برابر ضربات کوچک نیز مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. طراحی بسیار زیبای پنل کدینگ آیفون تصویری تکنما نیز باعث شده تا جلوه بسیار خوبی را برای نمای ساختمان به وجود آورد. دوربین بسیار با کیفیتی برای پنل تصویری کدینگ تکنما در نظر گرفته شده است که این دوربین از قابلیت تنظیم زاویه برخوردار است و شما میتوانید این دوربین را بر اساس شرایط در بهترین زاویه تنظیم نمایید. دوربینی که درون پنل تصویری کدینگ تکنما تعبیه شده است از قابلیت دید در شب بهره میبرد که این قابلیت به شما اجازه میدهد تا اجسام را در شب و تاریکی مطلق به راحتی تشخیص دهید. زاویه دید وسیع از دیگر ویژگی های پنل کدینگ تک نما است. با این قابلیت پنل کدینگ تک نما شما میتوانید فضای بیشتری از محیط بیرونی را تحت پوشش قرار دهید.

انواع پنل کدینگ تکنما

چند مدل پنل کدینگ تکنما تا کنون تولید شده است که تفاوتی از لحاظ ظاهری با یکدیگر ندارند و تفاوت آنها مربوط به امکانات پنل میشود. یک مدل از انواع پنل کدینگ تکنما وجود دارد که به صورت ساده طراحی شده است و هیچ آپشن اضافی در اختیار ندارد. اما مدل دیگری از انواع پنل کدینگ تکنما وجود دارد که امکاناتی را در اختیار دارد و میتواند درب ورودی ساختمان را به کمک کارت و یا تگ هوشمند و یا پسورد باز کند. این قابلیت پنل کدینگ آیفون تصویری تکنما برای عبور و مرور راحت تر و البته امن تر بسیار کاربردی است و شما دیگر نیازی به کلید برای باز کردن درب ورودی نخواهید داشت.

خرید پنل کدینگ تکنما

با خرید پنل کدینگ تکنما شما میتوانید به راحتی یک ساختمان و مجتمع را بدون اینکه نیازی به استفاده از چند پنل نامبرینگ باشد به سیستم درب باز کن مجهز کنید. با خرید پنل کدینگ تکنما شما میتوانید 3 سال گارانتی را از شرکت تکنما دریافت نمایید که ازگارانتی های معتبر محسوب میشود و میتوانید خدمات گسترده ای را در سراسر کشور از شرکت تکنما و از طریق نمایندگی های مجاز دریافت نمایید. برای خرید پنل کدینگ تکنما به این موضوع توجه داشته باشید که بهتر است تا نمایندگی های مجاز را انتخاب کنید زیرا این نمایندگی ها با ارائه مشاوره رایگان میتوانند بهترین محصول را به شما معرفی کنند و از سویی خدمات نصب را نیز زیر نظر کارشناسان زبده به شما ارائه میدهند.

قیمت پنل کدینگ تکنما

باید قیمت پنل کدینگ تکنما را یک مزیت برای آن بر شمرد زیرا پنل با چنین کیفیتی را اگر در برندهای دیگر به خصوص برندهای خارجی تهیه نمایید مطمئنا باید هزینه به مراتب بالاتری را برای تهیه آن بپردازید. قیمت پنل کدینگ تکنما توسط شرکت تکنما تعیین میشود و از این رو شما با تهیه لیست قیمت به راحتی میتوانید به قیمتی که شرکت تعیین کرده است پی ببرید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()