09129743438
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

آیفون تصویری بدون حافظه تک نما

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

حتی مدل های ساده و بدون حافظه آیفون تکنما نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تنها تفاوت این مدل آیفون تصویری تولید شده توسط شرکت تکنما با مدل های دیگر این است که از قابلیت ثبت تصویر و فیلم بر روی حافظه برخوردار نیستند. در ساخت آیفون تصویری تکنما و در تمامی مدل ها حتی در مدل های بسیار ساده از بهترین قطعات استفاده شده و تفاوتی از لحاظ کارکرد و همچنین کیفیت میان مدل های مختلف وجود ندارد. طول عمر بالای درب باز کن تصویری تکنما مثال زدنی است و با نصب آن به راحتی میتوانید تا سالیان طولانی از بابت عملکرد بدون نقص درب باز کن تصویری اطمینان داشته باشید. یکی از مشکلات اغلب برندهای آیفون تصویری به تعمیرات پی در پی آنها مربوط میشود که در آیفون تکنما به ندرت مشاهده میشود که با مشکلی مواجه شود. آیفون تصویری تک نما از نمایشگری رنگی آن هم با کیفیت بالا در تمامی مدل ها بهره میبرد که این نمایشگر تصاویر با وضوح بالا را به تصویر میکشد. همچنین در اغلب مدل های آیفون تصویری تک نما از کلیدهای لمسی و یا نمایشگر کاملا لمسی استفاده شده است که با این کلیدها و یا نمایشگر لمسی کار با آیفون تصویری به مراتب بسیار لذت بخش تر خواهد بود. آیفون تصویری تکنما علاوه بر نمایشگر با کیفیت از کیفیت صدای بالایی نیز در هنگام مکالمه برخوردار است و شما صدایی بسیار شفاف را از طرف مقابل دریافت خواهید کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش آیفون تصویری تکنما

یکی از مزیت های آیفون تصویری تکنما به گارانتی آن مربوط میشود که شما با خرید آن 3 سال گارانتی را دریافت خواهید کرد. البته 3 سال گارانتی که با خرید آیفون تصویری تکنما دریافت میکنید بسیار معتبر است و قابل مقایسه با گارانتی بسیاری از برندهای حال حاضر نیست. شرکت تکنما تعداد زیادی نمایندگی آیفون تصویری تکنما را برای سراسر کشور در نظر گرفته است که هر یک کارشناسان متعدد و زبده ای را برای تعمیر و خدمات رسانی به مشتریان در اختیار دارند و میتوانید تعمیرات آیفون تصویری خود را به این مراکز واگذار نمایید. علاوه بر گارانتی آیفون تصویری تکنما باید خدمات پس از فروش طولانی مدت تکنما را نیز نام برد. با تمام شدن اعتبار گارانتی آیفون تصویری تکنما شما مشکلی از بابت تعمیر آن نخواهید داشت و به راحتی میتوانید تعمیر آن را به مراکز معتبر واگذار نمایید زیرا تمامی قطعات آن به خوبی و پس از گذشت سالها یافت میشوند و قطعات مورد نیاز آن برای تعمیر به هیچ وجه نایاب نخواهند بود.

نصب و راه اندازی آیفون تصویری تکنما

از دیگر ویژگی های آیفون تصویری تکنما جدای از کیفیت باید به نصب و راه اندازی آسان آن اشاره نمود. نصب و راه اندازی آیفون تصویری تکنما بسیار آسان است و نصاب به راحتی میتواند آن را در مدت کوتاهی بر روی ساختمان نصب کند. نصب آیفون تصویری تکنما تنها با 7 رشته سیم انجام میشود که تعداد سیم های بسیار کمی محسوب میشود. همچنین نصب آیفون تصویری تکنما در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و دیگر نیازی نیست تا زمان زیادی برای نصب آن صرف شود. از سویی کاهش تعداد سیم برای نصب آیفون تصویری تکنما و همچنین سریعتر شدن زمان نصب باعث میشود تا هزینه نصب و راه اندازی نیز کاهش یابد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()