02166031291

محصولات بنینکا

8 / 10
از 160 کاربر

محصولات بنینکا

شرکت بنینکا شرکتی با محصولات جامع درب های الکترومکانیکی برقی میباشد، برای گروه بنینکا تخصص انتخاب عمومی بود که در ایجاد شش شرکت صنعتی که تولیدو فروش محصولات بنینکا را در سراسر جهان متمرکز کرده است ، متصل شده است.

بنینکا شرکتی ایتالیایی است که ساختار این شرکت با تعهد بزرگ و تحقق بخشیدن به نیازها و حل مشکلات و توسعه دادن محصولات شکل گرفته است.

بخش تحقیق و توسعه این گروه از یک تیم مهندسی مکانیکی و الکترونیک تشکیل شده است که دائما در طراحی محصولات و سیستم ها با استفاده از تکنولوژی های نوآورانه، از طریق همکاری بین مارک های مختلف کار می کنند.

این تلفیق و همکاری باعث می شود که محصولات بسیار متفاوتی تولید شود که از نیازهای چندین بخش تشکیل شده است .

به گفته مدیرعامل شرکت بنینکا : سرمایه گذاران ما تمایل ویژه ای در سرمایه گذاری محصولات درب های الکترومکانیکی ساخته شده دارند و این موضوع در ایتالیا یکی از ویژگی های استراتژیک گروه ما می باشد .

این یک تعهد عملی است که با قدرت، اشتیاق و استحکام انجام می شود . تولید داخلی ، تست و بخش تحقیق و توسعه ، عناصر واقعا متمایز محصولات ، عناصری است که ما را برای رسیدن به اهداف خود و همچنین صدور گواهینامه ساخت محصولات در ایتالیا یاری نموده است.

همچنین مدیر عامل شرکت بنینکا افزود : این هداف مهم درواقع تضمین، بهترین خدمات، بهترین محصولات، بهترین کیفیت، بهترین قیمت را برای ما به ارمغان آورده است. " ما یک سفر طولانی را آغاز کرده ایم، ما در حال حرکت به جهان هستیم."

همانطور که گفته شد شرکت بنینکا شرکتی با محصولات جامع درب های الکترومکانیکی برقی می باشد که نظیر :

  • جک های برقی مخصوص درب های دولنگه:
BOB , BOB50 , BULL , KBN24 , MBE , PREMIER , DU.IT , DU.350N


BOB 21: جک های برقی BOB21 که با اندازه های کوچک، برای اطمینان از حداکثر ارغام با محیط های معماری مختلف طراحی شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

BOB در هر دو نسخه 230 وات (BOB30M/30ME) و (BOB3024E) 24VDC در دسترس است . نسخه 24VDC حداکثر ایمنی را تضمین می کند. می تواند در هنگام خرابی با قدرت عمل کند.

  • جک های برقی ایتالیایی مخصوص درب های یک لنگه:
KPONY , BULL 450KG , BULL 1000KG , BULL 1500KG , BISON , YAK


  • جک های برقی مخصوص گاراژ و درب های صنعتی:
ZED , JIM , VN.S , VN.M , VN.MT40V , VN.S40V , ADAM


  • راه بندها :
TRANSMITTERS , RECEIVERS , SIGNAL AND COMMAND , DETECTION AND SAFETY DEVICE , GATEWAY , CONTROL PANELS