02166031291

پارکبند پارکینگی بنینکا مدل VE SOR

10 / 10
از 1 کاربر
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود
کد کالا : VE SOR
کشور سازنده : ایتالیا
نوع تحویل :
گارانتی محصول : 4 سال گارانتی
مشخصات کلی


پارکبند پارکینگی بنینکا مدل VE SOR

پارکبند پارکینگی بنینکا مدل VE SOR محصولی بسیار مناسب جهت پارکینگهای عمومی و خصوصی در مجتمع های اداری، تجاری و سازمانی است.  این پارکبند می تواند تا جای پارک خودرو را برای مالک خودرو حفظ کند که این مسوله کاربرد بسیار زیادی در مدیریت پارکینگها خواهد داشت.

در پارکینگهای عمومی می توان شماره محل پارک مخصوص هر خودروی ورودی را تعیین کرد و پس از ورود خودرو به پارکینگ خودروی وارد شده فقط می تواند در محلی که بصورت اتوماتیک برای آن باز می شود پارک کند و سایر فضاهای خالی توسط این پارکبند قفل هستند. در این حالت استفاده از نیروی انسانی جهت مدیریت داخلی پارکینگها حذف خواهد شد.

در پارکینگهای اداری و سازمانی هم می توان با استفاده از این سیستم محل پارک هر خودرو را برای مالک آن حفظ کرد و نیازی به مدیریت انسانی پارکینگها نیست.

اگر چه این نوع پارکبندها در گذشته مورد استفاده قرار نگرفته بودند، اما با توجه به اجرای سیستمهای اتوماتیک و هوشمند در ساختمانهای امروزی، این محصول بیشتر و بیشتر مورد استفاده کاربران قرار گرفته است. توصیه شرکت استفاده از پارک بندهای اتوماتیک بجای دستی می باشد. این پارکبندها قابلیت استفاده با ریموت، چشمی، دوربین، سیستم آر اف آی دی، تگ و کارتخوان را دارد.