02166031291

جک درب اتوماتیک ریلی بنینکا مدل bull 20

10 / 10
از 1 کاربر
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود
کد کالا : bull 20
کشور سازنده : ایتالیا
نوع تحویل :
گارانتی محصول : 4 سال گارانتی
مشخصات کلی

جک درب اتوماتیک ریلی بنینکا مدل bull 20

درب اتوماتیک بنینکا BULL 20 اپراتور درب های کشویی صنعتی است که قابل استفاده با 230Vca (تک فاز) است. این محصول با کیفیت و قابل اطمینان دارای بدنه ای کاملا فلزی است. موتور گیربکسی بنینکا BULL 20 به یک ابزار رمزگذاری مجهز شده است که بیشترین میزان امنیت و دقت را در فاز عملکرد داشته باشد. همچنین برای حصول اطمینان از بهترین کارایی این محصول حتی در هوایی با دمای بسیار پایین، می توان این موتور درب اتوماتیک Beninca را در نوع 400Vac به سوییچ های محدود کننده مغناطیسی مجهز کرد. این موتور مجهز به گیربکس را می توان برای درب های کشویی تا حداکثر وزن 2000kg به کار برد. حداکثر فشار قابل تحمل برای این درب اتوماتیک نیز 1667N است.

سیستم مکانیکی تمام فلزی و روغن کاری مناسب برای موتور گیربکسی Bull 20 Beninca اطمینان لازم برای به حرکت در آوردن درب حتی تا دماهای بسیار پایین را فراهم می کند (قابلیت کارکرد در دمای -20°C /+50°C). این محصول حتی در شرایط آب و هوایی بسیار سرد و برفی نیز به خوبی عمل می کند. سرعت عملکرد این موتور 10.5 متر در هر ثانیه است. وزن بدنه این موتور 21.6Kg است

 

 

مزایای جک درب اتوماتیک ریلی بنینکا مدل bull 20

1. درب بازکن اتوماتیک مخصوص درب های ریلی میباشد .

2. مخصوص درب های ریلی با وزن  1200کیلوگرم

3. مجهز به سیستم ترمز الکتریکی

4. سریع و قابل اطمینان

5. مناسب و طراحی شده برای استفاده در مجتمع های مسکونی

ابعاد کلی و بیرونی و درونی جک درب اتوماتیک ریلی بنینکا مدل bull 20 :

 

 

جک درب اتوماتیک ریلی بنینکا مدل bull 20

استاندارد حفاظت درب اتوماتیک بنینکا BULL 20 معادل IP44 است. IP استانداردی جهانی است که هر کدام از اعداد قرار گرفته در آن با توجه به جایگاه یکان یا دهگان معنی متفاوتی خواهند داشت. این موتور بنینکا در برابر ابزار و سیم با قطر کمتر از 1.5 میلی متر و همینطور در برابر پاشیدن آب بیشتر از باران محافظت شده است. همچنین این جک دارای یونیت کنترل داخلی نیز هست. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد این محصول می توانید دفترچه راهنمای آن را از همین صفحه دریافت نمایید، به علاوه برای خرید موتور درب اتوماتیک بنینکا Bull 20 می توانید با بخش فروش آکام سازه آسا تماس حاصل نمایید.


ویژگی های موتور بنینکا Bull 20

از ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت موتور درب اتوماتیک بنینکا Bull 20M می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • کارکرد با برق 230V
  • حداکثر فشار 1667N
  • سرعت حرکت درب 10.5 m/min