02166031291

درباره آیفون تصویری کوماکس

10 / 10
از 1 کاربر

 

کوماکس درباره آیفون تصویری کوماکس کره

کوماکس تولید کننده پیشرو در سیستم های درب بازکن تصویری

کوماکس در اول آوریل سال 1968 به عنوان شرکت الکترونیک ،زمانی که صنعت الکترونیک در کره ، در مراحل ابتدایی خود بود تاسس گردید . و به زودی کوماکس به یکی از شرکت های پیشرو صادرات آیفون تصویری در کره جنوبی تبدیل شد .علاوه بر این ،این شرکت برای 5 سال متوالی (1999-2003) به عنوان یکی از 50 شرکت برتر انتخاب شد ..

                                                                                                     

کوماکس پیشرو در صنعت ارتباطات اطلاعات،با ریشه های فن اوری بسیار قوی است . که از سال 1999 ،نام شرکت های بزرگ خود را به COMMAX با مسئولیت محدود به منظور یکپارچه سازی تصویر شرکت تغییر داد و علاوه بر این به عنوان صداقت وشفافیت در مدیریت ان ، این شرکت را ژانویه سال 2000 در KOSDAQبه ثبت رساند .

کوماکس نامی شناخته شده و مورد اطمینال و یکی از برندهای برگزیده و تعیین کننده آیفون تصویری در بیش از صد کشور جهان می باشد .کوماکس همواره در تلاش است که با طراحی های بی نظیر و کسب گواهی نامه های متعدد و بکار گیری پیشرفته ترین فناوری ها انتخاب اول مشتریان خود در سر تاسر دنیا باشد .هم اکنون نیز کوماکس در بیشتر از 115 کشور جهان به ثبت رسیده و فروش آیفون تصویری کوماکس به بیش از صد کشور دنیا ادامه دارد ..

شرکت کوماکس تولید کننده دستگاه های الکترونیکی مختلف سیستم های صوتی ، آیفون تصویری و ارتباط داخلی می باشد .

کوماکس اولین سیستم آیفون تصویری است که در بازار فروش آیفون ایران وارد شد . کوماکس پرچمدار صنعت درب بازکن تصویری در ایران می باشد و حتی اگر زودتر از برند آیفون ژاپن وارد ایران می شد هم اکنون کوماکس تصویری نشان دهنده درب بازکن تصویری بود نه آیفون تصویری

کوماکس کره بهترین برند آیفون تصویری در کل جهان معرفی شده است که به دلیل تنوع محصولات و کیفیت در محصولات خود خیلی زود در میان تولید کنندگان آیفون تصویری شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته است .شرکت commax تمام تلاش و هدف خود رابر این دارد که اولین انتخاب مشتریان خود باشد و رضایت آن ها را با طراحی و کیفیت بی نظیر محصولات خود جلب نماید .

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :